آپدیت بزرگ بازی Black Squad

Sharing is caring!

Black Squad بروز میشود !

بروز رسانی بزرگ Black Squad در راه است !

نام این بسته حسب الظاهر بروز رسانی بزرگ زمسان خواهد بود !

امروز متوجه شدیم شرکت NS STUDIO دراطلاعیه مبنی بر بروز رسانی زمستان کاربران را هیجان زده کرد !

 

چه چیز هایی دردسترس خواهد بود ؟

ما معتقدیم که برای پیشرفت بازی و کار خود نیاز به همکاری با جامعه مخاطب است هستیم ،ما هم این را قبول داریم که بازی ما کامل نیست و ایراداتی دارد و برای خدمت رساتی بهتر با برطرف شوند و ما برای این کار تیم خود را مجاب کردیم بازخورد های حاصل از مخاطبان را جمع آوری کرد و به تک تک آنها اهمیت خواهیم داد ! بزودی امکاناتی برای باز خورد را به جمعه ارئه خواهیم کرد !

 

تقریبا چه مدت این بازی در دسترسی اولیه خواهد بود؟

ما فعلا برنماه قطعی برای این کار نداریم و تا زمانی که بازخورد های مردم به ما میرسد سر جای خود باقی خواهد ماند تا در آینده بتوانیم خدمت بهتری بکنیم !

 

فرق نسخه کامل با عادی در چیست ؟

“فاز دسترسی اولیه ما این است که بیشتر مخاطبان ما بتوانند در بازی ما شرکت کنند و به ما اطلاع دهند که چگونه میتوانیم کیفیت بیشتری را بهبود ببخشیم. در طول دسترسی Early ما به طور مداوم اضافه کردن حالت های مختلف، نقشه ها، سلاح ها، تغییر تنظیمات، و خیلی بیشتر از آن بر اساس بازخورد جامعه ادامه خواهیم داد . تا زمانی که ما مخاطب احساس کند بازی در وضعیت مطلوبی نیست ما بروزرسانی را ادامه خوایم داد و نسخه عادی در دسترس خواهد بود !

 

وضعیت فعلی دسترسی به نسخه عادی چیست؟

ما برای 2 بار متوالی به صورت آزمایشی اقدام به آزمایش بازی کردیم تا بتواینم بازخورد های جامعه مخاطب را دریافت کنیم و در این کار هم موفق شدیم و این کار را ادامه خواهیم داد با کیفیت بازی ما برای کاربران مطلوب باشد و جمعه رضایت کامل داشته باشد !

 

آیا نسخه کامل بازی با نسخه عادی بازی فعلی تفاوت خواهد داشت ؟

خب بازی بلک اسکواد اولین بازی اول شخص هست که رایگان برای بازی هست اما خب بسته های الحاقی بسته به ویژگی هایی که دارند قیمت های متفاوتی دارند و خب بر همین روال برای نسخه اصلی خواهد بود اما هنوز مغلوم نیست که آیا رایگان خواهد بود یا خیر و این امر بسته به بازخورد کاربران دارد !

 

نقش مشارکت عمومی جامعه مخاطب در طرح شما چیست ؟

ما به شدت به جامعه در بهینه سازی معتقدیم چرا که این کار باعث میشود شور و شوق مشارکت در افراد بالاتر برود، ما به صورت مداوم در دیسکورد و تویج و انجمن استیم بازخورد ارسال و دریافت میکنیم تا بتوانیم تام مشکلات را از پیش و رو برداریم !

 

آما نتیجه گیری

همانطور که معلوم است انگار قراره بزودی ما شاهد یک بروز رسانی بزرگ زمستانی خواهیم بود برای این بازی ! اما آیا این ارزش را دارد تا این بروز رسانی انجام شود ؟

اگر شما موافق یا مخالف هستید چگونه بازخورد خود را ارسال میکنید ؟

شما میتوانید نظرات خود را برای ما بنویسید تا ما درباره نظرات شما بحث و گفت و گو کنیم !

 

لایک یادتون نره و البته ما رو در شبکه های اجتماعی دنبال کتید .

 

تلگرام @killergamers

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

shares