BOHEMIA INTERACTIVE تقدیم میکند ARMA 3 CONTACT

Sharing is caring!

ARMA 3 CONTACT

جدیترین بروز رسانی بازی آرما 3 در 25 ژوئیه مصادف با 3 مرداد سال 1398 است که نسخه رسمی آن بر روی استیم عرضه خواهد شد.

اگر بشریت به طور ناگهانی با موجدات فرا زمینی بر روی زمین مواجه شوند چه اتفاقی خواهد افتاد؟

شرکت بوهیما هیجان زده است تا با افتخار آخرین بروز رسانی بازی آرما 3 را به شما معرفی کند نسخه جدید در روزی 25 ژوئیه بر روی بستر استیم و برای ویندوز منتشر میشود .

در این نسخه ما شاهد یک زمین جدید و البته یک سبک داستانی با مسابقاتی جدید هستیم همچنین سلاح ،ماشن ، و تجهیزات جدید به آن اضافه شده است که همه و همه برای کاربران این بازی اضافه شده اند لازم به ذکر است یک جناح جدید به بازی اضافه شده است

Aiden Rudwell شما در شخصیت

شما در شخصیت فوق به عنوان خلبان با تجربه ناتو برای برسی اوضاع و برقرار تماس بعد از ورود بی گانگان وارد منطقه میشود تا اواضاع را برسی کنید اما همانطور که میداند تنش غیر قابل پیش بینی است و در منطقه هرج و مرج و کسترش جنگ داخلش شروع میشود !

شما باید اهداف بیگانگان را پیدا کنید در ضمن شما در حین جنگ میتوانید از تجهیزات علمی و جمگ الکترونیکی استفاده کنید و متیاز خود را بالا ببرید !

اگر چه کاربران انتظار میروند تا این بروز رسانی همراه با جنگ های جدید و گسترده باشد اما در این بروز رسانی سازنده بازی بر روی نمونه برداری و برسی تشعشعاتبه وجود آمده میرود و برای این کار تجهیزات لیزری جدید و ربات های نمونه برداری پیشرفت و سامنه برسی تشعشعات و البته قابلیت این را دارد که جنگ الکترونیک انجام بدهد !

علاوه بر این ها شما داستان های جدید را تجربه خواهید کرد در این بازی اما خبر مهم و قابل توجه این است که یک زمین به مساحت 163 کیلومتر مربع در کشور لهستان به بازی اضافه شده است که سری هم به آنجا در قسمت داستانی خواهید زد .لازم به ذکر است این نقشه با زبان لیتوانی تدوین شده است و شما در آنجا با دو نیروی کوچک با نام های نیروی دفاعی لیوونی و (Spetsnaz) روسیه مواجه خواهید شد که تا دندان مسلح شده اند و به 5 اسلحه جدید نیز مجهز شد اند !

بسیاری از ما فکر میکنیم که بشر در جهان تنها است اما من حداقل برای خودم چنین فکر نمی کنم !

حداقل برای من یک نفر فرضیه زندگی هوشمند خارج از زمین همیشه من را جذب خود میکرد با اعتبار نظامی بازی arma 3 تونستم به بعضی از رویا های خودم برسم بعد از تجبره موفقیت آمیش خود در پروژه قبل یعنی laws of war و استقبال کاربران ما انگیزه بیشتری بازی توسعه بازی گرفتیم زیرا کاربران ما بلاخره احساس تنوع کردند !

اما نکات کلیدی که این بروز رسانی در خود نهفته است

  • اضافه شدن یک مپ 163 کیلومتری به بازی
  • داستانی جدید در کشور لهستان
  • دو نیروی نظامی جدید
  • 5 سلاح جدید
  • 2 وسیله نقلیه
  • یک وسیله تاکتیکی جدید
  • سناریو های جدید در قسمت آنلاین
  • و در آخر یک هدیه رایگان برای همه بازکنان آرما 3 که مشتمل بر 100 نوع تزئین در محیط ادیتور

رفتن به تریلر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

shares